BEŽEC BEŽCOM
Dnes je streda, 24.07.2024. Meniny: . Narodeniny: .
Čo je nové ?

Táto stránka vznikla v roku 2005, teda má už svoje roky. Vznikla ako pokus a vzhľadom na časovú zaneprázdnenosť sa jej vzhľad ani administrácia za ten čas vôbec nezmenili. Internet však za ten čas postúpil o krok dopredu a správa stránky sa postupne stávala pre mňa veľkou záťažou. Preto som sa koncom roka 2009 rozhodol, že sa pokúsim prepracovať tak dizajn ako aj administráciu stránky. K môjmu rozhodnutiu prispeli aj niektoré negatívne reakcie na stránku.

V spolupráci s p. Lukášom Ďurčákom, ktorý si na tejto stránke vyskúšal svoje schopnosti, sme navrhli a postupne aj realizovali skoro nový vzhľad a aj spravovanie stránky. Možno nájdete nejaké muchy, ale verím, že spoločne sa dopracujeme k takej podobe stránok, ktorá bude väčšine z nás vyhovovať.

 

V prvom rade sa trochu pozmenil design stránok a to hlavnej ako aj podstránok.


Na hlavnej stránke sú teraz Aktuality, Bežecký kalendár (bolo, bude), Diskusné fórum a Články. Z každej z týchto rubrík sa na hlavnej stránke zobrazí vždy len pár najnovších. Ku všetkým sa dá dostať cez menu vľavo.

Udalosti z minulosti nájdete v Archíve.


Hlavná zmena, ktorú nevidíte, je v spravovaní stránky. Stránka sa bude dať spravovať priamo z webu - v spodnom riadku je Administrácia. Pribudol systém použivateľov, ktorí môžu meniť jednotlivé rubriky. Teda obsah niektorých rubrík budete môcť tvoriť aj vy, čitatelia. Dúfam napr. že Marián bude pokračovať v svojich článkoch o maratónoch, Perkas sa pridá a pridať sa môžu aj ostatní tak ako doteraz s tým rozdielom, že články nebudú v diskusii, ale v samostatnej rubrike. Na tieto činnosti však budem musieť ako administrátor poslať záujemcom o pomoc na stránke heslo na ich mail. Okrem toho každý čitateľ bude môcť tak ako doteraz písať do Odkazovača a do Diskusie. Diskusia je tiež nová.

 

Ak máte nejaké návrhy alebo pripomienky, napíšte mi ich do rubriky Napíšte mi.